• Ви посакам добредојде на нашата веб страница!
  • BANNER1
  • BANNER2
  • BANNER3

примената на производот

Shijiazhuang Супер тргување копродукции, Ltd е основана во 2003 година, кој се наоѓа во Xiyayuan бр.19, Lianmengxiaoqu, Shijiazhuang Хебеј, Кина. Ние сме главно се занимаваат со спортови на отворено и лов облека увоз и извоз на бизнис.